Simron OÜ remonditingimused.

Juhtmooduli remonti tuues nõustub klient järgmiste tingimustega:

1. Remonditud juhtmooduli garantiiaeg sõltub remonditava juhtmooduli kahjustuse olemusest. Vedeliku või niiskuse poolt kahjustatud juhtmooduli remondile anname omapoolse 3. kuulise garantii. Mehhaanilise, elektrilise, enneaegse kulumise või vale kasutuse tagajärjel kahjustatud juhtmooduli remondile anname omapoolse 6. kuulise garantii.

2. Simron OÜ-l on õigus nõuda käsitlustasu, kui juhtmoodulil ei esine kontrolli käigus kliendi poolt kirjeldatud puudusi, juhtmoodul on ulatuslikult kahjustunud  või on läbinud ebaõnnestunud remondikatse ning ei ole taastatav (käsitlustasu miinimum summa on 25.- €) .

3. Kõik  juhtmoodulid, mis on eelnevalt avatud või  rikutud originaal konditsiooni, neile juhtmoodulitele meiepoolne garantii ei laiene. Garantii kaotab remonditud juhtmoodulil, mille garantii kleebis või avamist tõendavad salamärgised on rikutud.

4. Juhtmoodulite remonttöid osutab Simron OÜ vastavalt hinnakirjale või kliendiga kokkulepitud tasu eest. Tasu suurus sõltub teostatavate tööde mahust ja keerukusest. Remondi hinnale käibemaksu ei lisandu, Simron OÜ ei ole käibemaksukohustuslane

5. Kliendi poolt remonti toodud juhtmoodulitele, mis on Simron OÜ poolt remonditud, kehtib 14-päevane järeletulemise tähtaeg (kui pole kokkulepitud teisiti). Kui klient selle aja jooksul ei tule, kuulub remonditud moodul  realiseerimisele, kompenseerimaks remondiarve.

6. Kõik juhtmoodulid, mis on Simron OÜ poolt remonditud on enne kliendile üle andmist kontrollitud ja testitud, veendumaks nende korrasolekus. Kui testimis võimalus puudub (näiteks ühekordsed eritööd), siis lepitakse kokku eritingimustes individuaalselt. 

7. Enne juhtmooduli remonti saatmist täitke ära infolehe vorm! Kõik remonditud juhtmoodulid saadame tagasi peale esitatud arve tasumist!

Simron OÜ ei vastuta:

1. Juhtmooduli vale paigalduse eest, mis võib remonditud juhtmoodulit uuesti kahjustada.

2. Sõidukipoolsetes vigades, mis pole eelnevalt likvideeritud ja võivad remonditud või asendus juhtmoodulit uuesti kahjustada.

3. Sõidukipoolsetes vigades, mille tõttu ei hakka remonditud juhtmoodul peale paigaldamist korrektselt tööle.

Tartus, Juuli 2016
Simron OÜ